piątek, 10 kwietnia 2015

KontenerART nad Wartą

Jeżeli mowa o Poznaniu i sztuce nie można nie wspomnieć o inicjatywie, jaką jest KontenerART nad Wartą. Miejsce otwarto w 2008 roku. Z biegiem czasu cieszy się ono coraz większą popularnością i zrzesza większą liczbę sympatyków. Jak w kilku słowach określić klimat kontenerów? Muzyka, sztuka, kreatywność dobra zabawa, odpoczynek - to tylko niektóre słowa, które i tak nie są w stanie oddać atmosfery tego miejsca.

Kontenery powstały z inicjatywy niezależnego środowiska artystów w Poznaniu, a podczas wizyty tutaj można poza słuchaniem dobrej muzyki wziąć udział w wielu różnego rodzaju warsztatach tematycznych, uczestniczyć w tworzeniu sztuki oraz w wielu ciekawych spotkaniach lub po prostu dobrze się bawić w gronie znajomych i przyjaciół. W tym roku inicjatywa rusza jak zawsze 30 kwietnia, na początek organizatorzy oferują sporą garść dobrej muzyki. Zagrają: SUN GLITTERS, PLATONICK DIVE, FLIRTINI, SZATT, RAQ, M BAND, HATTI VATTI oraz TOMASZ MAKOWIECKI.

Podobnie jak w latach ubiegłych, odwiedzający kontenery będą mogli brać udział w pokazach filmowych, uczestniczyć w procesie twórczym oraz korzystać z plaży, co w Poznaniu nie jest czymś łatwym i oczywistym. Jeżeli ktoś nie zaplanował jeszcze majówki, może warto pomyśleć o spędzeniu jej w KontenerART. Podoba Wam się to miejsce?KontenerART Poznań
KontenerART Poznań
KontenerART Poznań

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz